Jsou podprsenky bez kostic vhodné i pro velká prsa?

Často se mi hromadí dotazy, zda jsou podprsenky bez kostic vhodné i pro velká prsa. 

Ano jsou vhodné. Chápu, že máte pochyby, když máte zkušenosti pouze s lambádami nízkogramážních mikrovláknových podprsenek, které se vytahávají a tíhu velkého poprsí nikdy nemohou udržet. 

Osobně podprsenky střihově navrhuji tak, aby daly prsům správnou oporu. Ušité jsou z vysoko gramážních úpletů z Bio bavlny či bambusu s příměsí elastanu, který jim dodává pružnost. Díky tomu se podprsenky přizpůsobí i měnící se velikosti prsů během cyklu nebo v době kojení. Košíčky jsou ze dvou až tří vrstev materiálu, který se při správné péči nevytahuje.

Pro velká prsa vždy doporučuji šikoká ramínka, která dodávají pohodlí, ale vše nemůžou “odpracovat” jen Vaše ramena a tíha prsů se musí rozkládat hlavně v obvodu hrudníku k tomu slouží právě správný střih, který indivuduálně upravuji každé zákaznici na míru. Dále široká guma pod prsy, která díky tomu, že je potažená savými materiály pomohá  i proti nepříjemnému pocitu vlhka, když se potíte pod prsy. 

Bára Severin
Jsem módní designerka a již řadu let osvobozuji ženy od svazujícího, nepadnoucího spodního prádla a přinášim jim řešení pro jejich pohodlí, krásu a přirozenou sexualitu. Navrhuji a vytvářím modely přesně na míru, dokonale padnoucí, bez nezdravých kostic, z těch nejlepších materiálů jako jsou Bio bavlna, bambus a nejkvalitnější krajka.  Zajímá Vás, jak jsem si došla k tvorbě prádla na míru? Klikněte tady
Komentáře